معرفی استارتاپ اینفوگرام - مرکز تخصصی اینفوگرافیک


زمینه های کاربرد استارتاپ اینفوگرام طراحی و توسعه اینفوگرافیک در زمینه آموزشی، فرهنگ سازی، گزارش نویسی، ارائه، ترویج علم، تبلیغات، رزومه نویسی و اطلاع رسانی است. با دیجی موند همراه  باشید . 

اینفوگرافیک ها یکی از عناصر محتوایی قدرتمند فضای مجازی امروز است.  بسترهای انتشار اینفوگرافیک، وب سایت ها و رسانه های اجتماعی، تبلیغات محیطی، رسانه های مکتوب، نرم افزارهای موبایل و دسکتاپ، پوستر و بروشور و رسانه های تصویری می باشد. در این بین، تیم اینفوگرام با تکیه بر خلاقیت و نوآوری و بهره گیری از دانش و تجربه چندین ساله در زمینه طراحی و تولید اینفوگرافیک در تلاش است با شناخت درست نیازها و انتظارات شما، فرآیند انتقال محتوا به مخاطب هدف را به صورت کامل پوشش دهد و اثربخشی محتوا را بیش ترین حد ممکن برساند.
مهمترین خدمات این استارتاپ عبارتند از:

  • تولید و پردازش محتوا
  • طراحی وب سایت، موشن گرافیک، محتوای ایستا / تعاملی
  • مدیریت سایت و شبکه های اجتماعی
  • خدمات چاپ
  • مانیتورینگ و تحلیل

بعلاوه، مهمترین مشتریان این استارتاپ عبارتند از: صندوق توسعه صنایع دریایی، فناپ، شرکت آب و فاضلاب استان همدان، شرکت نفت خزر، اوریمان، فاندوران و سازمان بسیج مستضعفین.

استارتاپ اینفوگرام یکی از استارتاپ هایی بودند که در نمایشگاه الکامپ 1395 حضور داشته و پذیرای حضور علاقه مندان کارآفرینی بودند. 

 


تیم محتوای   دیجی موند

هم بنیان گذار و مدیر کسب و کار دیجی موند

از حدودا ۳ سال گذشته، تمرکز کاری و یادگیری ما حول محور کارآفرینی، توسعه کسب و کارها و استارتاپ های آنلاین و مباحث دیجیتال مارکتینگ بوده و از اینکه دانش و تجربیات مان را با دیگران به اشتراک بگذاریم، لذت می بریم. با دیجی موند همراه باشید.

محبوب‌ترین ها

بازاریابی به سبک استارباکس - قسمت اول
بازاریابی به سبک استارباکس - قسمت دوم
حضور قدرتمندی از برندتون در فضای آنلاین به جا بگذارید
تعیین هدف کسب وکار در رسانه اجتماعی
7 اصل در راهبرد بازاریابی شبکه اجتماعی

مطالب پیشنهادی

ده مهارت ضروری مدیر شبکه های اجتماعی در سال 2017 که به آن نیاز خواهد داشت- قسمت دوم
9 دلیل که نشان می‌دهد چرا کسی به محتوای شما توجه نمی‌کند
بازاریابی به سبک استارباکس - قسمت اول
بازاریابی به سبک استارباکس - قسمت دوم

" دیجی موند، به عنوان مشاور بازاریابی و برندینگ به ارائه مقالات آموزشی دیجیتال مارکتینگ و بررسی تبلیغات و کمپین های بازاریابی، فعالیت های موفق برندسازی و بازاریابی اینترنتی می پردازد.
با خیال راحت تمام فعالیت های تبلیغاتی و دیجیتال مارکتینگ خودتان را به ما بسپارید. این تعهد ماست."