معرفی استارتاپ اینفوگرام - مرکز تخصصی اینفوگرافیک


زمینه های کاربرد استارتاپ اینفوگرام طراحی و توسعه اینفوگرافیک در زمینه آموزشی، فرهنگ سازی، گزارش نویسی، ارائه، ترویج علم، تبلیغات، رزومه نویسی و اطلاع رسانی است. با دیجی موند همراه  باشید . 

اینفوگرافیک ها یکی از عناصر محتوایی قدرتمند فضای مجازی امروز است.  بسترهای انتشار اینفوگرافیک، وب سایت ها و رسانه های اجتماعی، تبلیغات محیطی، رسانه های مکتوب، نرم افزارهای موبایل و دسکتاپ، پوستر و بروشور و رسانه های تصویری می باشد. در این بین، تیم اینفوگرام با تکیه بر خلاقیت و نوآوری و بهره گیری از دانش و تجربه چندین ساله در زمینه طراحی و تولید اینفوگرافیک در تلاش است با شناخت درست نیازها و انتظارات شما، فرآیند انتقال محتوا به مخاطب هدف را به صورت کامل پوشش دهد و اثربخشی محتوا را بیش ترین حد ممکن برساند.
مهمترین خدمات این استارتاپ عبارتند از:

  • تولید و پردازش محتوا
  • طراحی وب سایت، موشن گرافیک، محتوای ایستا / تعاملی
  • مدیریت سایت و شبکه های اجتماعی
  • خدمات چاپ
  • مانیتورینگ و تحلیل

بعلاوه، مهمترین مشتریان این استارتاپ عبارتند از: صندوق توسعه صنایع دریایی، فناپ، شرکت آب و فاضلاب استان همدان، شرکت نفت خزر، اوریمان، فاندوران و سازمان بسیج مستضعفین.

استارتاپ اینفوگرام یکی از استارتاپ هایی بودند که در نمایشگاه الکامپ 1395 حضور داشته و پذیرای حضور علاقه مندان کارآفرینی بودند. 

 


مهدیه   محسنی

هم بنیان گذار و مدیر کسب و کار دیجی موند

از حدودا ۳ سال گذشته، تمرکز کاری و یادگیری ام حول محور کارآفرینی، توسعه کسب و کارها و استارتاپ های آنلاین و مباحث دیجیتال مارکتینگ بوده و از اینکه دانش و تجربیات خودم را با دیگران به اشتراک بگذارم، لذت می برم. به موسیقی بین ‌المللی و مطالعه کتاب های تخصصی در حوزه کاری خودم، علاقه دارم و زمان فراغتم هم صرف همین موارد می‌کنم.

محبوب‌ترین ها

چرا باید بازاریابی محتوا را برای کسب‌وکار خود جدی بگیریم؟
5 گام بازاریابی محتوا برای استارتاپ‌ها
5 پیشنهاد بازاریابی محتوا برای آژانس‌های مسافرتی-قسمت دوم
حضور قدرتمندی از برندتون در فضای آنلاین به جا بگذارید
معرفی استارتاپ شنوتو – مرجع پادکست های صوتی

مطالب پیشنهادی

صفر تا صد اکانت اینستاگرام تان را تحلیل کنید(معرفی ابزارهای تحلیلی)- قسمت اول
مثل تیلور سوئیفت، روی برندینگ سرمایه گذاری کنید.
آموزش صفر تا صد گوگل آنالیتیکس – درس اول

" دیجی موند، به عنوان مشاور بازاریابی و برندینگ به ارائه مقالات آموزشی دیجیتال مارکتینگ و بررسی تبلیغات و کمپین های بازاریابی، فعالیت های موفق برندسازی و بازاریابی اینترنتی می پردازد.
با خیال راحت تمام فعالیت های تبلیغاتی و دیجیتال مارکتینگ خودتان را به ما بسپارید. این تعهد ماست."