معرفی استارتاپ اینفوگرام - مرکز تخصصی اینفوگرافیک


زمینه های کاربرد استارتاپ اینفوگرام طراحی و توسعه اینفوگرافیک در زمینه آموزشی، فرهنگ سازی، گزارش نویسی، ارائه، ترویج علم، تبلیغات، رزومه نویسی و اطلاع رسانی است. با دیجی موند همراه  باشید . 

اینفوگرافیک ها یکی از عناصر محتوایی قدرتمند فضای مجازی امروز است.  بسترهای انتشار اینفوگرافیک، وب سایت ها و رسانه های اجتماعی، تبلیغات محیطی، رسانه های مکتوب، نرم افزارهای موبایل و دسکتاپ، پوستر و بروشور و رسانه های تصویری می باشد. در این بین، تیم اینفوگرام با تکیه بر خلاقیت و نوآوری و بهره گیری از دانش و تجربه چندین ساله در زمینه طراحی و تولید اینفوگرافیک در تلاش است با شناخت درست نیازها و انتظارات شما، فرآیند انتقال محتوا به مخاطب هدف را به صورت کامل پوشش دهد و اثربخشی محتوا را بیش ترین حد ممکن برساند.
مهمترین خدمات این استارتاپ عبارتند از:

  • تولید و پردازش محتوا
  • طراحی وب سایت، موشن گرافیک، محتوای ایستا / تعاملی
  • مدیریت سایت و شبکه های اجتماعی
  • خدمات چاپ
  • مانیتورینگ و تحلیل

بعلاوه، مهمترین مشتریان این استارتاپ عبارتند از: صندوق توسعه صنایع دریایی، فناپ، شرکت آب و فاضلاب استان همدان، شرکت نفت خزر، اوریمان، فاندوران و سازمان بسیج مستضعفین.

استارتاپ اینفوگرام یکی از استارتاپ هایی بودند که در نمایشگاه الکامپ 1395 حضور داشته و پذیرای حضور علاقه مندان کارآفرینی بودند. 

 


تیم محتوای   دیجی موند

هم بنیان گذار و مدیر کسب و کار دیجی موند

از حدودا ۳ سال گذشته، تمرکز کاری و یادگیری ما حول محور کارآفرینی، توسعه کسب و کارها و استارتاپ های آنلاین و مباحث دیجیتال مارکتینگ بوده و از اینکه دانش و تجربیات مان را با دیگران به اشتراک بگذاریم، لذت می بریم. با دیجی موند همراه باشید.

محبوب‌ترین ها

معرفی کمپین قدرتمند بازاریابی محتوای برند GoPro به نام قهرمان باش
با این 7 روش، برند خود را در ذهن مشتری جایگذاری کنید
ایمیل مارکتینگ، یک گنج رو به فراموشی
حضور قدرتمند برندهای غذا و فست فود در اینستاگرام- مورد کاوی
تعیین هدف کسب وکار در رسانه اجتماعی

مطالب پیشنهادی

5 پیشنهاد بازاریابی محتوا برای آژانس‌های مسافرتی-قسمت دوم
11 معیار کلیدی برای ارزیابی وب سایتِ
نقش های کلیدی در چارچوب اسکرام
ترکیه، یک کشور موفق در بازاریابی محتوا
اصول تفکر استارپ آپ ناب (The Lean Startup)

" دیجی موند، به عنوان مشاور بازاریابی و برندینگ به ارائه مقالات آموزشی دیجیتال مارکتینگ و بررسی تبلیغات و کمپین های بازاریابی، فعالیت های موفق برندسازی و بازاریابی اینترنتی می پردازد.
با خیال راحت تمام فعالیت های تبلیغاتی و دیجیتال مارکتینگ خودتان را به ما بسپارید. این تعهد ماست."