معرفی استارتاپ واقعیت افزوده پندار- ارائه دهنده راه کارهای واقعیت افزوده


پندار اولین و بزرگترین شرکت ارائه دهنده خدمات واقعیت افزوده است که به صورت تخصصی در حوزه تبلیغاتی و کاربردی فعالیت می کند. این شرکت با توجه به سالها تجربه در زمینه طراحی و تولید نرم افزارهای واقعیت افزوده آنلاین و آفلاین برای اولین بار در ایران اقدام به تولید پلتفرم منحصر به فردی نموده است که تمام کاربران می توانند محتوای مورد نظر خود اعم از ویدئو، عکس، صوتی، 3D و .... را به صورت واقعیت افزوده طراحی و بر روی الگوهای مورد نظر خود پیاده سازی کنند. موارد کاربردی نرم افزار پندار پلاس بهه عناون یکی از محصولات این استارتاپ  شامل درج محتوای واقعیت افزوده برای کتب/مجلات و روزنامه ها، محصولات بسته بندی شده، رسانه های صوتی/تصویری و پوسترها، ست اداری و تبلیغاتی و بیلبوردهای تبلیغاتی است. مهمترین مشتریان این استارتاپ، ایران خودرو، سایپا، شهر فرش، شرکت ملی گاز ایران، انتشارات بین المللی گاج، مزمز، بانک تجارت و وزارت آموزش و پرورش جمهوری اسلامی ایران هستند. این استارتاپ نیز در الکامپ 95 حضور داشتند. 


Sainsbury نان ببری کمپین تبلیغاتی story telling داستانگویی

تیم محتوای   دیجی موند

هم بنیان گذار و مدیر کسب و کار دیجی موند

از حدودا ۳ سال گذشته، تمرکز کاری و یادگیری ما حول محور کارآفرینی، توسعه کسب و کارها و استارتاپ های آنلاین و مباحث دیجیتال مارکتینگ بوده و از اینکه دانش و تجربیات مان را با دیگران به اشتراک بگذاریم، لذت می بریم. با دیجی موند همراه باشید.

محبوب‌ترین ها

معرفی کمپین قدرتمند بازاریابی محتوای برند GoPro به نام قهرمان باش
با این 7 روش، برند خود را در ذهن مشتری جایگذاری کنید
ایمیل مارکتینگ، یک گنج رو به فراموشی
حضور قدرتمند برندهای غذا و فست فود در اینستاگرام- مورد کاوی
تعیین هدف کسب وکار در رسانه اجتماعی

مطالب پیشنهادی

بازاریابی محتوا با طعم گرجی
برترین ابزارهای ضروری برای راه‌اندازی کمپین‌های موفق ایمیل مارکتینگ
برای هر شبکه اجتماعی، پرسونای مناسب مخاطب را شناسایی کنید.
حضور قدرتمندی از برندتون در فضای آنلاین به جا بگذارید
معرفی کمپین قدرتمند بازاریابی محتوای برند GoPro به نام قهرمان باش

" دیجی موند، به عنوان مشاور بازاریابی و برندینگ به ارائه مقالات آموزشی دیجیتال مارکتینگ و بررسی تبلیغات و کمپین های بازاریابی، فعالیت های موفق برندسازی و بازاریابی اینترنتی می پردازد.
با خیال راحت تمام فعالیت های تبلیغاتی و دیجیتال مارکتینگ خودتان را به ما بسپارید. این تعهد ماست."