معرفی استارتاپ واقعیت افزوده پندار- ارائه دهنده راه کارهای واقعیت افزوده


پندار اولین و بزرگترین شرکت ارائه دهنده خدمات واقعیت افزوده است که به صورت تخصصی در حوزه تبلیغاتی و کاربردی فعالیت می کند. این شرکت با توجه به سالها تجربه در زمینه طراحی و تولید نرم افزارهای واقعیت افزوده آنلاین و آفلاین برای اولین بار در ایران اقدام به تولید پلتفرم منحصر به فردی نموده است که تمام کاربران می توانند محتوای مورد نظر خود اعم از ویدئو، عکس، صوتی، 3D و .... را به صورت واقعیت افزوده طراحی و بر روی الگوهای مورد نظر خود پیاده سازی کنند. موارد کاربردی نرم افزار پندار پلاس بهه عناون یکی از محصولات این استارتاپ  شامل درج محتوای واقعیت افزوده برای کتب/مجلات و روزنامه ها، محصولات بسته بندی شده، رسانه های صوتی/تصویری و پوسترها، ست اداری و تبلیغاتی و بیلبوردهای تبلیغاتی است. مهمترین مشتریان این استارتاپ، ایران خودرو، سایپا، شهر فرش، شرکت ملی گاز ایران، انتشارات بین المللی گاج، مزمز، بانک تجارت و وزارت آموزش و پرورش جمهوری اسلامی ایران هستند. این استارتاپ نیز در الکامپ 95 حضور داشتند. 


Sainsbury نان ببری کمپین تبلیغاتی story telling داستانگویی

تیم محتوای   دیجی موند

هم بنیان گذار و مدیر کسب و کار دیجی موند

از حدودا ۳ سال گذشته، تمرکز کاری و یادگیری ما حول محور کارآفرینی، توسعه کسب و کارها و استارتاپ های آنلاین و مباحث دیجیتال مارکتینگ بوده و از اینکه دانش و تجربیات مان را با دیگران به اشتراک بگذاریم، لذت می بریم. با دیجی موند همراه باشید.

محبوب‌ترین ها

معرفی استارتاپ شنوتو – مرجع پادکست های صوتی
معرفی استارتاپ اینفوگرام - مرکز تخصصی اینفوگرافیک
با ارزش ترین و گران ترین دکمه ی سایت آمازون به ارزش 300 میلیون دلار (مطالعه موردی)
5 گام بازاریابی محتوا برای استارتاپ‌ها
حضور قدرتمندی از برندتون در فضای آنلاین به جا بگذارید

مطالب پیشنهادی

5 پیشنهاد بازاریابی محتوا برای آژانس‌های مسافرتی-قسمت اول
اسکرام چیست؟
5 پیشنهاد بازاریابی محتوا برای آژانس‌های مسافرتی-قسمت دوم
11 معیار کلیدی برای ارزیابی وب سایتِ
نقش های کلیدی در چارچوب اسکرام

" دیجی موند، به عنوان مشاور بازاریابی و برندینگ به ارائه مقالات آموزشی دیجیتال مارکتینگ و بررسی تبلیغات و کمپین های بازاریابی، فعالیت های موفق برندسازی و بازاریابی اینترنتی می پردازد.
با خیال راحت تمام فعالیت های تبلیغاتی و دیجیتال مارکتینگ خودتان را به ما بسپارید. این تعهد ماست."